Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Aktualności

Wieczorki taneczne we Wrocławiu

Radio Pogoda zaprasza wszystkich seniorów z Wrocławia na kolejny wieczorek taneczny.

"Operetki czar II" w Katowicach

22 marca 2017r. Katowice odwiedzi Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej. Artyści wystąpią w programie "Operetki czar II", a my już teraz zapraszamy Państwa do udziału w tym spektakularnym wydarzeniu.

Koncert Radia Pogoda na Dzień Kobiet

To pierwsze takie wydarzenie Radia Pogoda! Już 5 marca, w niedzielę,w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Partnerem imprezy jest Radio Pogoda, dlatego będzie także okazja, aby spotkać się z nami - imprezę poprowadzi Zygmunt Chajzer.

Wygraj zaproszenie na Targi Rybomania w Poznaniu!

Już w najbliższy weekend 17-19 lutego odbędą się największe w Europie Targi Wędkarstwa - Rybomania.

Wygraj zaproszenie na Targi Rybomania w Poznaniu!

Już w najbliższy weekend 18-19 lutego odbędą się największe w Europie Targi Wędkarstwa - Rybomania. Na miejscu czeka wiele atrakcji w tym gigantyczne akwarium o pojemności 23 tys. litrów wody, w którym pokazy przynęt zaprezentuje sam mistrz - Luck Coppens. A ponadto na odwiedzających czeka profesjonalny sprzęt, sporo nowinek oraz znanych osób ze świata wędkarstwa m. in. Alan Blair, sir Bob Nudd - najbardziej utalentowany wędkarz spławikowy na świecie oraz dziewięciokrotny mistrz Polski w łowieniu na przynęty sztuczne z dryfujących łodzi - Robert Taszarek.

Karnawałowa Gala Operetkowo-Musicalowa

Artyści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej zapraszają na Karnawałową Krakowską Galę Operetkowo-Musicalową, która odbędzie się 19 lutego w Filharmonii Krakowskiej.
Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio