Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Aktualności

Kilkudniowy Dzień Babci i Dziadka we Wrocławiu

Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza na obchody Dnia Babci i Dziadka, które potrwają więcej niż 2 dni. Pierwsze wydarzenia odbędą się już w styczniu, a ostatnie w lutym.

Pokoje przygód - Escape Room Warszawa

Room Escape, czyli ucieczka z pokoju, to 60 minut niezapomnianej przygody oraz ekscytujące wspomnienia, które pozostają w pamięci na długo.

Świętujemy 82. urodziny Elvisa Presleya!

Tylko 2 dni dzielą nas od 82. rocznicy urodzin Elvisa Presleya. W związku z tym zapraszamy Państwa serdecznie na specjalne obchody tego jubileuszu, które odbędą się 8 stycznia w Krakowie.

Wsparcie komputerowe dla seniorów

Zapraszamy wszystkich seniorów na bezpłatne, indywidualne porady dotyczące obsługi komputera, internetu, smartfonu, tabletu, aparatu i innych urządzeń cyfrowych!

Horoskop na 2017 rok

Astrolog Miłosława Krogulska, w Radiu Pogoda znana jako wróżka Miłka, przedstawia horoskop na 2017 rok dla wszystkich znaków zodiaku. Jeśli jesteś ciekawy, co Cię spotka w nadchodzącym czasie, koniecznie przeczytaj.

Sylwester z Hanną Banaszak

Radio Pogoda serdecznie zaprasza na koncert sylwestrowy w Teatrze Małym w Tychach. Tego dnia na scenie wystąpi Hanny Banaszak z zespołem!
Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio