Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Co nowego

Radio Pogoda życzy Wesołych Świąt!

Symbolem Bożego Narodzenia w Niemczech jest wianek, przygotowywany już na początku adwentu...

Najnowsze duety Krzysztofa Krawczyka!

Krzysztof Krawczyk niedawno obchodził swoje 70. urodziny, a chwilę później, 4 listopada, odbyła się premiera jego najnowszej płyty "Duety", wypełnionej 12 piosenkami zaśpiewanymi m. in. z Katarzyną Nosowską czy Edytą Bartosiewicz.

Staż w Radiu Pogoda!

Znasz nas! Spotykasz nas codziennie w kiosku, w internecie, na tablecie, w telefonie, w radiu, kinie, na billboardach. Z nami biegasz, jeździsz na rowerze i uczestniczysz w różnych akcjach społecznych. Jesteśmy polską firmą, jedną z największych grup medialnych w kraju. Nieprzerwanie od 27 lat tworzymy najbardziej opiniotwórcze media. Dołącz do nas!

Międzynarodowy Festiwal Opowiadania

Od 6 do 9 października 2016 we Wrocławiu odbędzie się 12. Międzynarodowy Festiwal Opowiadania. Tegoroczna edycja będzie poświęcona krótkiej formie prozatorskiej i odbędzie się pod hasłem "Historia przyszłości", z udziałem autorów m.in. z Izraela, Finlandii, Austrii i Szwajcarii. Przed nami cztery dni święta literatury wraz z pokazami filmowymi, futurystyczną wystawą i warsztatami dla dzieci.

Chodź na spacer!

9 października w 9 polskich miastach odbędzie się czwarta edycja projektu "Spacerownik teatralny".

Wtorek dla seniora: Czesław Niemen

W najbliższy wtorek, 20 września, w Bibliotece Raczyńskich w Poznaniu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Wtorek dla seniora". Tym razem tematem przewodnim będzie "Późny wnuk Norwida. Poeci Czesława Niemena".
Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio