Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Gwiazdy Radia Pogoda

Jerzy Gruza - reżyser będący przede wszystkim aktorem

Wiele stworzonych przez niego seriali oraz spektakli teatralnych do dzisiejszego dnia jest powtarzanych w telewizji. Jerzy Gruza to jeden z najbardziej znanych, polskich reżyserów. Mimo tego ceni siebie najbardziej jako aktora.

Zofia Czerwińska - królowa polskiej kinematografii

Zagrała w ponad 300 filmach i serialach. Przez wiele lat stworzyła dziesiątki niezapomnianych ról. Zofia Czerwińska, legenda polskiego filmu oraz niekwestionowana gwiazda seriali, mimo ogromnej popularności pozostała skromną osobą.

Rena Rolska- nostalgiczna pieśniarka o której wciąż się pamięta

Wiele jej piosenek do dziś jest pamiętanych przez słuchaczy mimo, że od 1981 roku nie zaśpiewała ani razu. Mowa o artystce, która z nostalgią wraca do dziecięcych czasów, nie lubi swojego imienia i charakteryzuje się wielką pogodą ducha.

Polski Frank Sinatra

Tak zwykło się mówić o Jerzym Połomskim. Świadczy o tym pełen dostojeństwa styl bycia, nienaganna dykcja i niesłabnąca siła głosu.

Jak studentka farmacji została wielką piosenkarką

Maria Koterbska, pomimo muzycznych korzeni, nie marzyła o karierze piosenkarki. Bliżej jej było do aktorstwa. Ostatecznie studiowała farmację. Jak to się stało, że dziś jest znana jako wokalistka?

Królowa bigbitu o zagadkowym rodowodzie

Karin Stanek, bo o niej mowa, to artystka wyrazista, pełna energii, z własnym stylem. I choć wykonywała piosenki o mocno pozytywnym ładunku, to w życiu prywatnym od młodych lat musiała zmagać się z przeciwnościami.
Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio