Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Konkursy

Wygraj zaproszenie na Retro Motor Show w Poznaniu!

Już 4 listopada rozpocznie się RETRO MOTOR SHOW - spotkanie z legendami motoryzacji!

Mireille Mathieu - wygraj bilety!

Mireille Mathieu, legendarna francuska piosenkarka, jedna z największych artystek w historii piosenki francuskiej wystąpi w Polsce w październiku tego roku na trzech koncertach: we Wrocławiu, Warszawie i Gdyni. W tym tygodniu Radio Pogoda rozdaje codziennie bilety na koncert wrocławski.

Bilety na Operetkę Kijowską

Tournee Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej "Operetki czar" trwa, a my rozdajemy bilety na to wydarzenie! W tym tygodniu możecie wygrać zaproszenia na spektakle w Krakowie i Warszawie. Słuchajcie Pogodnego Poranka i zdobywajcie nagrody!

Gorące przeboje na lato!

We wtorek i w środę, 2 i 3 sierpnia br. razem z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić płyty CD "Gorące przeboje na lato" z największymi wakacyjnymi hitami.

Wygraj puzzle dla wnuczka

W tym tygodniu na antenie Radia Pogoda będą do wygrania puzzle, które na pewno przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Układanki rozdajemy w Pogodnym Poranku!

Najnowsza biografia Paula McCartneya

W księgarniach ukazała się właśnie najnowsza biografia Paula McCartneya, słynnego eks-Beatlesa. To efekt wieloletniej przyjaźni pomiędzy muzykiem a autorem Paulem Du Noyerem, który oddaje w ręce czytelników zapis wspólnych rozmów z ostatnich 35 lat.
Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio