Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Radio Pogoda Poleca

Wieczorki taneczne we Wrocławiu

Radio Pogoda zaprasza wszystkich seniorów z Wrocławia na kolejny wieczorek taneczny.

"Operetki czar II" w Katowicach

22 marca 2017r. Katowice odwiedzi Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej. Artyści wystąpią w programie "Operetki czar II", a my już teraz zapraszamy Państwa do udziału w tym spektakularnym wydarzeniu.

Koncert Radia Pogoda na Dzień Kobiet

To pierwsze takie wydarzenie Radia Pogoda! Już 5 marca, w niedzielę,w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Partnerem imprezy jest Radio Pogoda, dlatego będzie także okazja, aby spotkać się z nami - imprezę poprowadzi Zygmunt Chajzer.

Karnawałowa Gala Operetkowo-Musicalowa

Artyści Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej zapraszają na Karnawałową Krakowską Galę Operetkowo-Musicalową, która odbędzie się 19 lutego w Filharmonii Krakowskiej.

Wyślij pocztówkę muzyczną ukochanej osobie

Idealny prezent na Walentynki, uroczystości, uniwersalne okoliczności. Muzyczne Pocztówki można podarować osobiście lub wysłać pocztą w załączonej kopercie! Posiadają miejsce na osobisty wpis a dołączone płyty CD są pełne hitów gwiazd światowego formatu.

Kilkudniowy Dzień Babci i Dziadka we Wrocławiu

Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza na obchody Dnia Babci i Dziadka, które potrwają więcej niż 2 dni. Pierwsze wydarzenia odbędą się już w styczniu, a ostatnie w lutym.
Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio