Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Audycje

Radio Pogoda

Koncert życzeń Radia Pogoda

Zawsze jest jakaś okazja, żeby złożyć życzenia, zawsze jest ktoś komu warto przekazać miłe słowa. Czekamy zatem na Państwa telefony z życzeniami. Telefon do Radia Pogoda jest do Państwa dyspozycji.

tel. 22 444 40 04

Czekamy na życzenia, pozdrowienia, prośby muzyczne i wspomnienia.
Prosimy dzwonić i zostawiać swoje zgłoszenia.

Koncert życzeń Radia Pogoda do usłyszenia codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00–17:00.

Pogodni Panowie w Radiu Pogoda

Pogodni Panowie w Radiu Pogoda

„Pogodni panowie w Radiu Pogoda” to program, w którym prowadzący Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk wspominają historie związane z artystami, festiwalami, koncertami, programami telewizyjnymi. Ich osobiste przeżycia, spotkania z gwiazdami, doświadczenia z wieloletniej pracy.

Program „Pogodni panowie w Radiu Pogoda” do usłyszenia od poniedziałku do piątku w godz. 14-15.

Radio Pogoda

Czy pamiętasz te przeboje?

W cyklu "Czy pamiętasz te przeboje" znani polscy artyści dzielą się własnymi wspomnieniami związanymi z najpiękniejszymi polskimi piosenkami. Kulisy powstawania utworów, anegdoty z tras koncertowych, występów, inspiracje kompozytorów - tego wszystkiego możemy dowiedzieć się z anteny Radia Pogoda.

"Czy pamiętasz te przeboje" do usłyszenia od poniedziałku do piątku w godz. 11-14.

Goście Radia Pogoda

Goście Radia Pogoda

Codziennie o 22.00 Marian Dachniewski zaprasza na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - tacy są goście Radia Pogoda. Zapraszamy!

Pogodny Poranek Radia Pogoda

Pogodny Poranek Radia Pogoda

Od godz. 6 do 10 zapraszamy na Pogodny poranek Radia Pogoda, który prowadzi duet Joanna Piłat-Kruk i Zygmunt Chajzer. Podczas programu prowadzący dostarczają słuchaczom informacji, które po pierwsze – ułatwią wstawanie, po drugie - dobrze przygotują do całego dnia, po trzecie – zdecydowanie poprawią nastrój każdego słuchacza. W „Pogodnym Poranku” wspólnie ze słuchaczami i gwiazdami proponujemy coś smacznego na śniadanie, wróżka Miłka Krogulska sprawdza co nowego w gwiazdach, składamy życzenia jubilatom, rozdajemy nagrody w konkursach.

Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio