Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Do wygrania "Cyfrowy świat seniora"

Konkursy ·

'Cyfrowy świat seniora' / mat.pras.

We wtorek 31 stycznia i w środę 1 lutego na antenie Radia Pogoda będą do zdobycia kiążki "Cyfrowy świat seniora".

Masz 60, 70, 80 lat i uważasz, że komputer nie jest dla Ciebie? Jesteś w błędzie! Internet pomoże Ci odnowić dawne znajomości, zrobić zakupy, zapisać się do lekarza czy porozmawiać z mieszkającymi daleko wnukami. O tym, że komputer i Internet to nie tylko narzędzia dla młodych, przekonuje się coraz więcej seniorów, którzy na co dzień korzystają z dobrodziejstwa Internetu. Jak sami podkreślają najtrudniej jest zacząć, ale dla chcącego nic trudnego.

Ogromną pomoc dla seniorów, którzy chcą nauczyć się korzystania z komputera i poruszania się w Internecie będą książki "Cyfrowy świat seniora" które będą do wygrania w Radiu Pogoda, a także dołączone zostaną do "Gazety Wyborczej". To swoiste przewodniki, które w jasny sposób podpowiedzą krok po kroku,  jak opanować komputer.

We wtorek 31 stycznia ukaże się część 1: Ty i Twój komputer. Dzięki części pierwszej nauczysz się podstaw obsługi komputera. Dowiesz się, jakie są najistotniejsze komponenty komputera, czym jest system operacyjny oraz aplikacje. Pokażemy również m.in. jak działa pamięć przenośna.

W środę 1 lutego ukaże się część 2: Ty i Twój Internet. W drugiej części pokażemy jak wysyłać wiadomości mailowe i rozmawiać ze znajomymi za pomocą czatu. Dowiesz się, jak zapłacić rachunki nie wychodząc z domu oraz jak sprzedawać przedmioty na aukcjach w Internecie.

Sprawdź, jak łatwo opanować komputer i uniknąć zagrożeń czyhających na nieostrożnych użytkowników sieci. Książki "Cyfrowy świat seniora" we wtorek 31 stycznia i w środę 1 lutego do zdobycia w konkursie w Pogodnym Poranku, a także do nabycia z "Gazetą Wyborczą".

Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio