Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Pokoje przygód - Escape Room Warszawa

Radio Pogoda Poleca ·

Warszawa ROOM ESCAPE ul. Sniadeckich / fot.Krzysztof Zuczkowski

Room Escape, czyli ucieczka z pokoju, to 60 minut niezapomnianej przygody oraz ekscytujące wspomnienia, które pozostają w pamięci na długo.

Zabawa w Escape Room Warszawa polega na wydostaniu się z zamkniętego, pełnego zagadek pokoju w ciągu 60 minut. To generator pozytywnych emocji, gra pozwala bowiem wejść w magiczny świat przygód i poczuć się jak bohater z ulubionej gry lub filmu. W zależności od tematyki pokoju, można np. rozwiązywać zagadki starożytnego grobowca niczym nieustraszony Indiana Jones, zmierzyć się z tajemnicami średniowiecznego zamku w pokoju Rycerski czy wykazać się zręcznością w przechodzeniu przez laserowe labirynty w pilnie strzeżonym Muzeum.


W pokoju typu escape room jednorazowo może się bawić od 2 do 5 osób. Kiedy grupa zostaje zamknięta w nieznanym pomieszczeniu skrywającym wiele pozornie przypadkowych przedmiotów, liczy się koncentracja, spostrzegawczość i umiejętność łączenia faktów. Uczestniczy muszą rozwiązać szereg zagadek, otwierać skrytki i ukryte komnaty oraz uruchamiać różne magiczne urządzenia. Podczas godziny zabawy poznają, że pełne zwycięstwo można osiągnąć jedynie dzięki pracy zespołowej, co umacnia więzi w rodzinie, grupie przyjaciół czy pracowników.

Dzięki zamontowanym w pokojach kamerom, nad przebiegiem całej zabawy czuwają animatorzy. Szczególnie w przypadku najmłodszych, animator dyskretnie ukierunkowuje ich uwagę, pomaga w rozwiązywaniu trudniejszych zagadek oraz dba o wysoki poziom energii i pełną entuzjazmu atmosferę. Gra wymaga od uczestników skupienia i działania pod presją czasu, niemniej moment, w którym z pozoru niezwiązane ze sobą znaki układają się w spójną, logiczną całość a także radość ze wspólnego sukcesu wynagradzają cały wysiłek!Chęć przeżycia niezapomnianej, wywołującej dreszcz na karku przygody okazała się uniwersalnym pragnieniem. W Escape Room grają uczniowie, studenci, turyści, rodzice z dziećmi, grupy przyjaciół, a nawet pracownicy korporacji. Pokoje zagadek to także niebanalne miejsce na oświadczyny, wieczór panieński lub kawalerski, a także urodzinową imprezę niespodziankę. Wybierając zabawę w Escape Room zaskoczysz swoich najbliższych i zapewnisz im długo niezapomnianą przygodę.

Room Escape Warszawa® to bogata oferta scenariuszy zabaw przenośnych oraz dwa lokale - w Śródmieściu i na Pradze. Na ul. Śniadeckich znajduje się pokój Indiana, który przenosi w rzeczywistość rodem z przygód Indiany Jonesa, utrzymane w stylistyce naukowej Laboratorium, czyli pokój doświadczeń szalonego profesora oraz pokój Piwnica, który pozwala przenieść się do mrożącego krew w żyłach domu strachów. Na ul. Inżynierskiej zaś można spróbować uciec z Muzeum, odkryć tajemnice Templariuszy w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu.

Podejmij wyzwanie!

Szczegóły pokoi ucieczek przygotowanych przez Room Escape Warszawa® można poznać na stronie https://roomescape.pl/escape-room/

Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio