Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam
http://www.radiopogoda.pl/
Informacje

Prowadzący

Zygmunt Chajzer

Zygmunt Chajzer

Osobowość radiowa i telewizyjna. Z radiem związany od wielu lat. Jego charakterystyczny głos jest rozpoznawany przez wszystkich Polaków. Był też gospodarzem wielu popularnych teleturniejów telewizyjnych (Idź na całość, Moment prawdy czy Ananasy z mojej klasy).

Obecnie przed mikrofonem podczas porannego programu Radia Pogoda „Pogodny poranek”.

Wojciech Pijanowski

Wojciech Pijanowski

W życiu, w kolejności chronologicznej, był: uczniem, pomocnikiem magazyniera w magazynie narzędzi, dozorcą, stolarzem, sztukatorem, autorem gier symulacyjnych, żołnierzem (2 lata), studentem, sekretarzem redakcji, kierownikiem redakcji, autorem programów telewizyjnych, reżyserem, dziennikarzem, prowadzącym programy telewizyjne, autorem tekstów piosenek, piosenkarzem, aktorem, scenarzystą, pisarzem...... i chyba wystarczy tej "wyliczanki".

Obecnie, wspólnie z Krzysztofem Szewczykiem, prowadzi program „Pogodni Panowie".

Marian Dachniewski

Marian Dachniewski

W radiu i telewizji spędził ponad 35 lat zawodowego życia. przygotowując i prowadząc na antenie audycje informacyjne i publicystyczne.

W podróżach z mikrofonem w ręce odwiedził ponad 50 krajów świata od nowogwinejskiej dżungli po krainę wiecznych lodów. Jest autorem wielu audycji dokumentalnych, historycznych, reportaży oraz konkursów radiowych, a z sympatii do radiowych wspomnień ukończył studia doktoranckie z historii mediów.

Umie śpiewać ukochane morskie ballady i klasyczne szanty przeplatane zwykle barwnymi historiami z najdalszych zakątków świata.

Obecnie w Radiu Pogoda przeprowadza wywiady z zaproszonymi gośćmi.

Joanna Piłat-Kruk

Joanna Piłat-Kruk

Uśmiechnięta od samego rana. Biega, podróżuje, lubi gdy świeci słońce. Wspólnie z Zygmuntem Chajzerem prowadzi program "Pogodny poranek Radia Pogoda".

Słuchaj radia na żywo
Posłuchaj również
Radio internetowe Lata 50 Włącz radio
Radio internetowe Lata 60 Włącz radio
Radio internetowe Lata 70 Włącz radio
Internetowe Radio Retro Włącz radio
Radio internetowe Big Bit Włącz radio